Těhotenské kurzy a cvičení pod
dohledem porodní asistentky Lady Macečkové.


31.8.2017 od 16.hod Předporodní těhotenský kurz 31.8.2017 od 16.hod
nezávazná hodina předporodního kurzu pro maminky s termínem porodu říjen, listopad a prosinec. Další hodinu plánujeme 1.11.2017 od 16.hod s termínem porodu leden, únor 2018.
8.9.2017 v 16.hod cvičení s miminky 8.9.2017 v 16.hod
Vhodné pro maminky s miminky od 3týdnů věku. Bližší info na tel.728 114 823
Kapacita kurzů je omezena. Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem - O letních prázdninách bude provoz centra omezen !!! .

Těhotenský kurz

Připravili jsme pro Vás dvě varianty kurzu. Plný předporodní kurz trvá 2 měsíce a je vhodný od 25. týdne těhotenství. Budeme se scházet 1x týdně na 2 hodiny v kolektivu asi 7 maminek. Celkem Vás čeká 9 lekcí:

  1. období těhotenství, uložení plodu v děloze, princip a smysl dýchání
  2. první doba porodní, možnosti tlumení bolesti medicínskými a alternativními způsoby, praktický nácvik dýchání v první době porodní
  3. druhá doba porodní, videoprojekce porodu, nácvik porodních poloh, nácvik dýchání v první a druhé době porodní
  4. šestinedělí (chod porodnice z pohledu matky i novorozence, cvičení v šestinedělí, jak dál doma), nácvik porodních poloh a dýchání
  5. kojení (nácvik poloh, přínos, praktická ukázka s panenkami), nácvik porodních poloh a dýchání
  6. zásady bezpečné manipulace s novorozencem a kojencem (videoprojekce, praktický nácvik s panenkami, polohy), nácvik porodních poloh a dýchání
  7. diskuse s lékařem porodníkem
  8. prohlídka porodního sálu, co sebou do porodnice.
  9. Závěrečná rekapitulační hodina.

Pokud už nemáte 2 měsíce času a ráda byste získala alespoň základní informace, nabízíme Vám možnost domluvit si s námi individuální zkrácený kurz. Doporučujeme Vám absolvovat minimálně 2 dvouhodinová setkání, abyste si udělala souhrnnou představu o problematice.

Nabízíme i odbornou asistenci u porodu. Kontaktujte nás a domluvte si informativní hodinu.!!! O LETNÍCH PRAZDNINÁCH BUDE PROVOZ CENTRA OMEZEN!!!

SLEDUJTE PROSÍM AKTUÁLNÍ ROZVRH A INFORMACE NA fb CENTRUM RODINKA

Rozvrh a novinky

Jsme zdravotnické zařízení a proto jako jediní jsme kompetentní k získání částky 1000kč od vaší zdravotní pojišťovny na proplacení předporodního kurzu a těhotenského cvičení a následně i cvičení s miminky.

Kurzy vedou zkušené porodní asistentky s dlouholetou praxí na por.sále a tak máte jistotu,že se dozvíte, jak to v praxi doopravdy chodí.

Rezervujte si místa v těhotenských kurzech a aktivitách s miminky včas, kapacity jsou omezené. Termíny individuálních těhotenských kurzů a konzultačních hodin na základě domluvy.

NOVĚ PRO VÁS OTEVÍRÁME MĚSÍČNÍ KURZY(máte možnost vybrat si ze šesti témat) bližší info na tel.728 114 823.*** Centrum Rodinka byla finančně podpořena
Statutárním městem Karlovy Vary www.mmkv.cz ***
Návštěva po porodu porodní asistentky hrazené pojišťovnou - 207,205 - bližší info mobil 728 114 823
Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Kapacita kurzů je omezena.