Těhotenské kurzy a cvičení pod
dohledem porodní asistentky Lady Macečkové.


31.8.2017 od 16.hod Předporodní těhotenský kurz 31.8.2017 od 16.hod
nezávazná hodina předporodního kurzu pro maminky s termínem porodu říjen, listopad a prosinec. Další hodinu plánujeme 1.11.2017 od 16.hod s termínem porodu leden, únor 2018.
8.9.2017 v 16.hod cvičení s miminky 8.9.2017 v 16.hod
Vhodné pro maminky s miminky od 3týdnů věku. Bližší info na tel.728 114 823
Kapacita kurzů je omezena. Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem - O letních prázdninách bude provoz centra omezen !!! .

Těhotenské cvičení

Připravíme Vaše tělo na porod.Přestože cvičení těhotných žen je pro porod bezesporu velmi přínosné, je třeba velmi pečlivě volit cviky a míru zátěže, aby nedošlo k ohrožení zdraví matky ani dítěte. Naše těhotenská cvičení vedou výhradně zkušené porodní asistentky, které přesně vědí, jak si poradit i v případě nenadálých složitých situací. Abychom takovým situacím společně předešly, prodiskutujte cvičení s Vaším ošetřujícím gynekologem. Bude-li vše v pořádku, určitě přijdte, uděláte tak mnoho pro vás oba.

Cvičení je vhodné od 12. týdne těhotenství. A co Vás u nás čeká?

  • cvičení na gymballech (uvolnění pánevních vazů, nácvik relaxačních technik)
  • cvičení s therabandy a overbally (posílení zádových a prsních svalů)
  • rehabilitační cvičení (nácvik správného držení těla, prevence bolesti zad)
  • uvolnění a posílení pánevních svalů
  • nácvik řízeného dechového rytmu
  • nácvik zadržení dechu v druhé době porodní

Udržte svůj organismus v dobré fyzické kondici. Přispějete tím ke zdárnému průběhu porodu.!!! O LETNÍCH PRAZDNINÁCH BUDE PROVOZ CENTRA OMEZEN!!!

SLEDUJTE PROSÍM AKTUÁLNÍ ROZVRH A INFORMACE NA fb CENTRUM RODINKA

Rozvrh a novinky

Jsme zdravotnické zařízení a proto jako jediní jsme kompetentní k získání částky 1000kč od vaší zdravotní pojišťovny na proplacení předporodního kurzu a těhotenského cvičení a následně i cvičení s miminky.

Kurzy vedou zkušené porodní asistentky s dlouholetou praxí na por.sále a tak máte jistotu,že se dozvíte, jak to v praxi doopravdy chodí.

Rezervujte si místa v těhotenských kurzech a aktivitách s miminky včas, kapacity jsou omezené. Termíny individuálních těhotenských kurzů a konzultačních hodin na základě domluvy.

NOVĚ PRO VÁS OTEVÍRÁME MĚSÍČNÍ KURZY(máte možnost vybrat si ze šesti témat) bližší info na tel.728 114 823.*** Centrum Rodinka byla finančně podpořena
Statutárním městem Karlovy Vary www.mmkv.cz ***
Návštěva po porodu porodní asistentky hrazené pojišťovnou - 207,205 - bližší info mobil 728 114 823
Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Kapacita kurzů je omezena.