Těhotenské kurzy a cvičení pod
dohledem porodní asistentky Lady Macečkové.


31.8.2017 od 16.hod Předporodní těhotenský kurz 31.8.2017 od 16.hod
nezávazná hodina předporodního kurzu pro maminky s termínem porodu říjen, listopad a prosinec. Další hodinu plánujeme 1.11.2017 od 16.hod s termínem porodu leden, únor 2018.
8.9.2017 v 16.hod cvičení s miminky 8.9.2017 v 16.hod
Vhodné pro maminky s miminky od 3týdnů věku. Bližší info na tel.728 114 823
Kapacita kurzů je omezena. Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem - O letních prázdninách bude provoz centra omezen !!! .

Jak správně kojit

... abyste na kojení vzpomínala ráda.Odpovídat na otázky týkající se kojení není vždy jednoduché. U nás preferujeme individuální poradenství, protože každé miminko i maminka mají jiné potřeby. Rady, které se dozvíte v televizi a na internetu jsou obecné a nemají 100% platnost.

Pokud Vám dělá kojení starosti, nebojte se nás kontaktovat. Děláte to přeci i pro Vaše miminko. Po vzájemné dohodě Vás navštívíme doma, nebo přijdete Vy k nám. Společně se pak pokusíme Vaše problémy vyřešit. Chceme, abyste na chvíle kojení vzpomínala ráda.

V našem centru si můžete zapůjčit odsávačky, které z praxe doporučujeme používat. Také si můžete zakoupit další vhodné pomůcky na kojení.

Podrobněji si o kojení povídáme na našich předporodních kurzech, kde Vás seznámíme s polohami a technikami.

!!! O LETNÍCH PRAZDNINÁCH BUDE PROVOZ CENTRA OMEZEN!!!

SLEDUJTE PROSÍM AKTUÁLNÍ ROZVRH A INFORMACE NA fb CENTRUM RODINKA

Rozvrh a novinky

Jsme zdravotnické zařízení a proto jako jediní jsme kompetentní k získání částky 1000kč od vaší zdravotní pojišťovny na proplacení předporodního kurzu a těhotenského cvičení a následně i cvičení s miminky.

Kurzy vedou zkušené porodní asistentky s dlouholetou praxí na por.sále a tak máte jistotu,že se dozvíte, jak to v praxi doopravdy chodí.

Rezervujte si místa v těhotenských kurzech a aktivitách s miminky včas, kapacity jsou omezené. Termíny individuálních těhotenských kurzů a konzultačních hodin na základě domluvy.

NOVĚ PRO VÁS OTEVÍRÁME MĚSÍČNÍ KURZY(máte možnost vybrat si ze šesti témat) bližší info na tel.728 114 823.*** Centrum Rodinka byla finančně podpořena
Statutárním městem Karlovy Vary www.mmkv.cz ***
Návštěva po porodu porodní asistentky hrazené pojišťovnou - 207,205 - bližší info mobil 728 114 823
Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Kapacita kurzů je omezena.