Kurzy a cvičení pod dohledem porodní asistentky Lady  02.5.2024 od 16.hod PŘEDPORODNÍ KURZ PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY
  s termínem porodu v červenci, srpnu, září a v první polovině října.
  Další předporodní kurz plánujeme 22.8.2024 vhodný pro nastávající maminky
  s termínem porodu ve druhé polovině října, listopadu a v první polovině prosince..
  31.5.2024 od 15.hod MASÁŽE MIMINEK a SPRÁVNÉ MANIPULACE
  masáže miminek od 4 týdnů věku - 31.5.2024 od 15 hodin
  Bližší info na tel. 728 114 823
  Kapacita kurzů je omezena.

Kronika událostí a novinek

1. 9. 2010 - Centrum Rodinka v novém!

Stěhujeme se do nových prostor v areálu Karlovarské nemocnice. To přináší mnoho výhod - např. parkoviště v areálu, lékařská péče na dohled a další. Přijďte se podívat. Také jsme připravili novou aktivitu pro maminky s dětmi. Jmenuje se Miminka, hejbejte se. Přečtěte si o ní na našich stránkách, nebo ji přijďte rovnou vyzkoušet.

13. 9. 2010 - Jak se dorozumět s miminkem?

Věděli jste, že se dětičky dovedou dorozumět dříve, než začnou mluvit. Jejich mentální schopnosti jsou na komunikaci připravené, a jen čekají, až se dokončí vývoj hlasového aparátu. Přijďte si vyzkoušet, jak si znakováním popovídat s miminky. Nejen, že si při znakování můžete užít spousty legrace, ale možná vám i "řekne" o svých bolístkách. Počet míst v kurzu je omezen, proto neváhejte a rezervujte si místa včas.

4. 8. 2009 - Přijďte se zacvičit se svými dětmi!

Chcete své děti vést ke zdravému životnímu stylu? Néjlépe je začít brzy a nejlepším příkladem můžete být právě vy. Cvičení je vhodné pro děti od 1 roku. Zápis na tři měsíce plné smíchu a společné radosti z pohybu bude 10.9.2009 v 10.30.

Na hodiny si sebou přineste cvičební oblečení. Každé cvičení bude trvat 45 minut. Pokud řešíte dilema, kdy si chcete zacvičit, ale nechcete ochudit své dítě o čas, jsou naše hodiny pro vás ideálním řešením. Cvičit budeme pod dohledem zkušené cvičitelky.

16. 7. 2009 - Pohlídáme Vaše děti

Potřebujete si něco zařídit a babičky zrovna nemají čas? Nevadí. My se o Vaše děti postaráme! Každé pondělí dopoledne k nám můžete Vaše dítě přivést. Může si spolu s ostatními hrát v herníčce celé dopoledne pod naším dohledem.

Cena služby je 80 Kč za hodinu. Při vyšším počtu hodin nebo podle věku dítěte lze projednat individuální cenu. Protože je kapacita herničky omezena, zavolejte si prosím předem, pokud budete mít o službu zájem. Domluvit se můžete s Jitkou Hájkovou na telefonním čísle 777 067 806.

2. 4. 2009 - Spolupracujeme s Českou národní zdravotní pojišťovnou

Další pojiťovnou, se kterou jsme podepsali smlouvy o spolupráci je ČNZP (222). Všechny maminky, které jste pojištěny u ČNZP, máte hrazenu jednu návštěvu porodní asistentky během těhotenství a tři návštěvy po porodu. Při návštěvách vám ukážeme manipulaci s miminkem, poradíme s kojením a zodpovíme dotazy. Zavolejte nám, o zbytek se postaráme.

7. 1. 2009 - Angličtina a ruština pro malé i velké

Ve spolupráci s jazykovou školou Athena připravujeme od února 2009 dopolední jazykové kurzy angličtiny a ruštiny pro začátečníky. Zajistíme pro vás hlídání dětí po celou dobu výuky. Využijte mateřsknou dovolenou k rozšíření svých znalostí a přihlaste se do kurzu. Usnadníte si tím návrat do zaměstnání.

Angličtina pondělí 10.00-11.30
Ruština pondělí 11.30-12.00

I pro děti připravujeme program plný her, písniček a malování, vrámci kterého získají základy angličtiny. Je málo tak podstatných dovedností pro generaci našich dětí, jako je právě znalost angličtiny. Kurz je určen dětem od 4 do 7 let a proběhne od února do června 2009 každý čtvrtek od 15-16 hod. Cena je 1700,- Kč.

Další informace a přihlášky:

e-mail: athena-kv@email.cz
605 451 879 - p. Zikmundová
603 503 979 - p. Hackerová

7. 10. 2008 - Odborná zdravotnická asistence u porodu

Nově Vám nabízíme přímou asistenci u porodu. Po vzájemné dohodě si domluvíme informativní hodinu a další podrobnosti. Nejedná se pouze o doprovod k porodu, ale plnohodnotnou zdravotnickou asistenci. Kontaktuje Ladu Macečkovou.

18. 9. 2008 - Spolupráce s Oborovou zdravotní pojišťovnou

Pojištěnci OZP, máme pro vás dobré zprávy! Právě vám pojišťovna hradí jednu návštěvu porodní asistentky v těhotenství a tři po porodu! Při návštěvách vám ukážeme manipulaci s miminkem, poradíme s kojením a zodpovíme dotazy. Stačí nás kontaktovat. Doufáme, že se brzy připojí další zdravotní pojišťovny. POJIŠTĚNKYNĚ zdr.pojišťoven 205 a 207 neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou schůzku před i po porodu,vše plně hradí vaše pojišťovna.

SLEDUJTE PROSÍM AKTUÁLNÍ ROZVRH A INFORMACE NA fb CENTRUM RODINKA

Jsme zdravotnické zařízení a proto jsme kompetentní k získání částky 1000kč od Vaší zdravotní pojišťovny na proplacení předporodního kurzu a těhotenského cvičení a následně i cvičení s miminky.

Kurzy vedou zkušené porodní asistentky s dlouholetou praxí na por.sále a tak máte jistotu,že se dozvíte, jak to v praxi doopravdy chodí.

Rezervujte si místa v těhotenských kurzech a aktivitách s miminky včas, kapacity jsou omezené. Termíny individuálních těhotenských kurzů a konzultačních hodin na základě domluvy.

Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte
telefonicky nebo e-mailem*** Centrum Rodinka je finančně podporována Statutárním městem Karlovy Vary - www.mmkv.cz ***

Návštěva po porodu porodní asistentky hrazené pojišťovnou - 207,205 - bližší info mobil 728 114 823
Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.