Kurzy a cvičení pod dohledem porodní asistentky Lady2.7.2020 od 16.hod LETNÍ PŘEDPORODNÍ KURZ
Vhodný pro nastávající maminky s termínem porodu v srpnu,září a první polovině října.
Další předporodní kurz plánujeme 3.9.2020 od 16.hod. Vhodný pro nastávající maminky s termínem porodu na konci října, v listopadu a v první polovině prosince.
14.8.2020 MASÁŽE A CVIČENÍ S MIMINKY - OD 4.TÝDNE VĚKU DĚŤÁTKA
Bližší info na tel.728 114 823
Kapacita kurzů je omezena.
Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte
telefonicky nebo e-mailem .

Jak správně kojit

... abyste na kojení vzpomínala ráda.Odpovídat na otázky týkající se kojení není vždy jednoduché. U nás preferujeme individuální poradenství, protože každé miminko i maminka mají jiné potřeby. Rady, které se dozvíte v televizi a na internetu jsou obecné a nemají 100% platnost.

Pokud Vám dělá kojení starosti, nebojte se nás kontaktovat. Děláte to přeci i pro Vaše miminko. Po vzájemné dohodě Vás navštívíme doma, nebo přijdete Vy k nám. Společně se pak pokusíme Vaše problémy vyřešit. Chceme, abyste na chvíle kojení vzpomínala ráda.

V našem centru si můžete zapůjčit odsávačky, které z praxe doporučujeme používat. Také si můžete zakoupit další vhodné pomůcky na kojení.

Podrobněji si o kojení povídáme na našich předporodních kurzech, kde Vás seznámíme s polohami a technikami. POJIŠTĚNKYNĚ zdr.pojišťoven 205 a 207 neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou schůzku před i po porodu,vše plně hradí vaše pojišťovna.

SLEDUJTE PROSÍM AKTUÁLNÍ ROZVRH A INFORMACE NA fb CENTRUM RODINKA

Jsme zdravotnické zařízení a proto jsme kompetentní k získání částky 1000kč od Vaší zdravotní pojišťovny na proplacení předporodního kurzu a těhotenského cvičení a následně i cvičení s miminky.

Kurzy vedou zkušené porodní asistentky s dlouholetou praxí na por.sále a tak máte jistotu,že se dozvíte, jak to v praxi doopravdy chodí.

Rezervujte si místa v těhotenských kurzech a aktivitách s miminky včas, kapacity jsou omezené. Termíny individuálních těhotenských kurzů a konzultačních hodin na základě domluvy.*** Centrum Rodinka je finančně podporována Statutárním městem Karlovy Vary - www.mmkv.cz ***

Návštěva po porodu porodní asistentky hrazené pojišťovnou - 207,205 - bližší info mobil 728 114 823
Pro rezervace nebo informaci o změně termínů kurzů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.